KONKURS PLASTYCZNY - MOJE DRZEWO GENEALOGICZNE

W konkursie wzięło udział 14 dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

Wyniki konkursu:

I-miejsce Antek
II-miejsce Lena N.
III-miejsce Bartek

UDZIAŁ W KAMPANII CZYTELNICZEJ BIBLIOTEKA PRZEDSZKOLAKA- SPOTKANIE I

Pierwsze spotkanie z koordynatorem akcji w naszej grupie odbyło się dnia 10.12.2018r.

Jednym z celów kampanii jest promowanie czytania generacyjnego, dlatego też do jego realizacji zapraszamy babcie i dziadków przedszkolaków.

Bardzo dziękujemy babci Natalii za udział w pierwszym spotkaniu.

WYCIECZKA DO FABRYKI BOMBEK ARMAR

Dnia 22 listopada byliśmy na wycieczce w fabryce bombek ARMAR – Bębło.  Podczas pobytu dzieci uczestniczyły w pokazie dekoracji ozdób, samodzielnie malowały bombkę, oglądały film pokazujący etapy powstawania szklanych ozdób, zwiedzały zakład oraz mogły pooglądać piękne ozdoby w sklepie firmowym.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

26 listopada obchodziliśmy dzień pluszowego misia. Dzieci nie tylko bawiły się swoimi pluszakami ale także tworzyły zadania matematyczne o nich, opowieści, zagadki. Kto zapomniał swojego misia mógł go narysować- powstały piękne dzieła.

WYSTĘP W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 148

Dnia 13 listopada dzieci spotkały się ze wszystkimi pierwszakami w Szkole Podstawowej  nr 148 i zaprezentowały im program artystyczny z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ

Dnia 9 listopada dzieci z grupy V przedstawiły dla koleżanek i kolegów  program z okazji Święta Niepodległości. Podczas uroczystości o godzinie 11.11 wszystkie przedszkolaki wspólnie z personelem przedszkola odśpiewały 4 zwrotki hymnu Polski.

WYCIECZKA NA WAWEL

Wycieczka na Wawel –  w programie zwiedzanie zbrojowni, udział w warsztatach „Damy i rycerze”, pasowanie na rycerza.

WYCIECZKA DO MUZEUM ARMII KRAJOWEJ

Wycieczka do muzeum Armii Krajowej - zwiedzanie wybranych ekspozycji i udział w warsztatach "Czworonożni żołnierze. Zwierzęta też walczą".