WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

od tego momentu jesteśmy już prawdziwymi przedszkolakami!!! Pasowanie było dla Nas ogromym przeżyciem, ale trzymaliśmy się bardzo dzielnie. Śpiewaliśmy piosenki otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa.

WIZYTA STRAŻY POŻARNEJ

Odwiedzili Nas Panowie Strażacy, którzy zaprezentowali całe wyposażenie wozu strażackiego, każdy mógł przymierzyć hełm strażacki, wejść do kabiny wozu, oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie. Ale najważniejsz to fakt, że  panowie nauczyli Nas co mamy zrobić i jak się zachować kiedy wybuchnie pożar w przedszkolu!!!

JESIENNE SPACERKI

Ostatnio nasza polska złota jesień była bardzo łaskawa :) Mogliśmy wyjść do parku zbierać kasztany, oglądać wiewióreki i oczywiście cieszyć się słońcem, którego coraz częściej nam maluchom brakuje.

PRZEDSTAWIENIE

Przedszkolaki z filii odwiedzili Nas z niespodzianką -przyszykowali dla Nas piękne przedstawienie. My również pokazaliśmy co potrafimy!!! Zaśpiewaliśmy i zatańczyliśmy najładniej jak potrafimy :)

ODWIEDZINY POLI

Nasza koleżanka Pola złamała sobie nogę, ale nawet w tak smutnym czasie pamiętała o kolegach i koleżankach z przedszkola. Życzymy Polci powrotu do zdrowia oraz dziękujemy za odwiedziny :)

100 lat Karolku

W październiku też mogliśmy świętować urodziny. Po zaśpiewaniu magicznego 100 lat Karolek częstował Nas przysznymi cukierkami. Dziękujemy :)

Urodziny Jasia

We wrześniu obchodziliśmy pierwsze bardzo ważne dla nas święto - urodziny naszego kolegi Jasia. Zgodnie z tradycja zaśpiewaliśmy 100 lat i złożyliśmy Jasiowi życzenia :)

NASZE ZABAWY

A gdy zimno na polu... my maluszki bawimy się w najlepsze :)

Kontakt

ul. L.Wenedy 7, Kraków
tel./fax: 12 658 52 60

Oddziały w terenie
tel. 12 658 40 67
przedszkole35@vp.pl