KLUB PRZYJACIÓŁ ŻONKILA

uploads/07_Aktualnosci/klub przyjaciol zonkila.jpg

Od pierwszej edycji krakowskich Pól Nadziei Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie szkół z dużym zaangażowaniem włączyli się w żonkilową kampanię Hospicjum św. Łazarza biorąc udział w kwestach, konkursach i pogadankach. Ten coroczny pozytywny odzew dał impuls do zainicjowania w roku obchodów 10–lecia żonkilowej akcji projektu Szkolnych Klubów Przyjaciół Żonkila.

Żonkilowe Kluby mają na celu przybliżenie dzieciom i młodzieży idei opieki hospicyjnej, uwrażliwianie na problemy związane z utratą zdrowia i problemy chorych w najbliższym otoczeniu, a także włączanie młodzieży w programy realizowane przez Towarzystwo takie jak Pola Nadziei, Kwesta Listopadowa, „Wolontariat z żonkilem w tle...” i inne.

Koordynatorzy:

Elżbieta Nowak

Ewa Wąsowicz

_________________________________________________________________________________________

NAKRĘTKI DLA LENKI

Zwracamy się do Wszystkich z prośbą o wkręcenie do akcji

Nakrętki dla Lenki”

Was to nic nie kosztuje , a małej Lence w dużym stopniu ułatwi życie.

Koordynatorami akcji w przedszkolu są : Helena Adamczyk

Elżbieta Nowak